Her sezon olduğu gibi bu sezonda merakla beklenen Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki mücadele öncesinde geri sayım başladı. Bu sezon ligin 30.haftasında Trabzon'da oynanacak olan Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki mücadele öncesinde ilk toplantı yapıldı ve Trabzon İl Güvenlik Kurulu tarafından taraftar kararı çıktı. Trendyol Süper Lig'de 17 Mart Pazar günü oynanacak Trabzonspor - Fenerbahçe maçına İl Güvenlik Kurulu kararıyla sarı-lacivertli taraftarlar alınmayacağı açıklandı.

trabzonspor-transfer-haberleri


Trendyol Süper Lig'in 30. haftasında oynanacak Trabzonspor - Fenerbahçe maçında deplasman seyircisiyle ilgili karar açıklandı. İl Güvenlik Kurulu, Trabzonspor - Fenerbahçe maçına sarı-lacivertli taraftarların alınmayacağını açıkladı. Trabzonspor - Fenerbahçe maçı, 17 Mart Pazar günü saat 20.30'da oynanacak ve bu müsabakada sadece Trabzon taraftarı Trabzon Papara Park'ta yer alacak.

Trabzonspor'un geçmiş yıllarda da birçok Fenerbahçe maçında Trabzon İl Güvenlik Kurulu'nun taraftar kararı taraftarların alınmaması yönünde olurken, 17 Mart 2024 tarihinde oynanacak olan müsabakada için bu haber Fenerbahçe taraftarlarını üzdü.
 

Editör: Samet Karadağ