Başkan Genç, Geri Dönüşüm Sergisini Gezdi

28 Mayıs 2014 Çarşamba 13:03
Bu haber 77402 kez okundu

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve beraberindekiler Varlıbaş Alışveriş Merkezi'ndeki Geri Dönüşüm Sergisi gezdiler.Serginin bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu belirten Başkan Genç, bu tür aktivitelerin daha sık yapılmasını...

Başkan Genç, Geri Dönüşüm Sergisini Gezdi

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve beraberindekiler Varlıbaş Alışveriş Merkezi'ndeki Geri Dönüşüm Sergisi gezdiler.
Serginin bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu belirten Başkan Genç, bu tür aktivitelerin daha sık yapılmasını dilediğini belirtirken, geçmişte yapılan pet şişe kapakları karşılığında tekerlekli sandalye kazanımı projesini tekrar gündeme getireceklerini ve bu konuda kampanyalar düzenleyeceklerini de ifade etti.
Yaz aylarına girilen bu günlerde orman yangınları, ağaç dikimi ve doğa bilinci oluşturmak amacı ile yeni sergilere ev sahipliği yapılacağını belirten Varlıbaş AVM Pazarlama Müdürü Özge Banur Köse, yeşili ile Türkiye’ye örnek olan Trabzon’un bu tür bilinçlendirme faaliyetlerinde daha da önde olması gerektiğini belirterek, tüm Trabzonluları sergiye davet etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x