Forum Trabzon’da Bowling Fırtınası

28 Mayıs 2014 Çarşamba 12:45
Bu haber 109537 kez okundu

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, Gençlik ve Spor Bakanlığı Trabzon Gençlik ve Spor Merkezi İl Müdürlüğü ile birlikte 36 takımdan oluşan 108 öğrencinin katıldığı Liselerarası...

Forum Trabzon’da Bowling Fırtınası

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, Gençlik ve Spor Bakanlığı Trabzon Gençlik ve Spor Merkezi İl Müdürlüğü ile birlikte 36 takımdan oluşan 108 öğrencinin katıldığı Liselerarası Bowling Turnuvası düzenledi.
22-26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen turnuvada yarışan lise öğrencileri dereceye girebilmek için tüm hünerlerini sergiledi. Tatlı bir rekabetin yaşandığı turnuvada birinciliği tüm rakiplerini geride bırakan Trabzon spor Lisesi takımı kazandı. İkincilik kupasının sahibi Erdoğdu Lisesi, üçüncülük kupasının sahibi ise Trabzon Ortahisar İmam Hatip Lisesi oldu.
Dereceye giren öğrenciler, kupa ve madalyanın yanı sıra, birer tablet bilgisayarın da sahibi oldular. Öğrenciler ödüllerini Trabzon Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin’den aldılar.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x