2023-2024 sezonuna galibiyetle başlamasına rağmen devamında oynadığı maçları kaybeden Trabzonspor, haftayı Kasımpaşa deplasmanında açacak. Karadeniz temsilcisi, Çaykur Rizespor mağlubiyetinin ardından Trabzon'daki tesislerde yeni haftanın hazırlıklarına başlarken maç için İstanbul'a gitti.

Kamp Kadrosu Belli Oldu

Hafta boyunca Teknik Direktör Nenad Bjelica yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yapılan antrenmanla maça hazırlanan Trabzonspor, havayolu ile İstanbul'a gitti ve maç saatini beklemeye başladı. Trabzonspor'un maç kadrosunda Uğurcan Çakır, Muhammet Taha Tepe, Kağan Moradaoğlu, Stefano Denswil, Filip Benkovic, Rayyan Baniya, Hüseyin Türkmen, Stryger Larsen, Arif Boşluk, Mehmet Can Aydın, Abdülkadir Ömür, Anastasios Bakasetas, Kerem Şen, Doğucan Haspolat, Enis Bardhi, Göktan Gürpüz, Edin Visca, Tonio Teklic, Abdurrahman Bayram, Umut Bozok, Taxiarchis Fountas ve Enis Destan yer aldı.

Bjelica: ‘’Formalarının Garanti Olmacağı Bir Trabzonspor Oluşturacağız’’ Bjelica: ‘’Formalarının Garanti Olmacağı Bir Trabzonspor Oluşturacağız’’

Kasımpaşa ile Trabzonspor arasındaki ligin dördüncü hafta maçı 1 Eylül Cuma günü saat 21:00'de Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu'nda oynanacak.