Trendyol Süper Lig'de mücadele eden Trabzonspor'da Hüseyin Türkmen krizi başladı. Son dönemlerde iyi bir performans sergileyen Trabzonspor'da bu süreçte özellikle savunmadaki eksikler dikkat çekerken, teknik direktör Abdullah Avcı'nın savunmada stoper tercihini orta sahada oynayan Mendy'yi kullanması sonrasında Hüseyin Türkmen sorunu başladı. 2015-2016 yılında altyapısına transfer olduğu Trabzonspor'da 2017 yılında profesyonel olan Hüseyin Türkmen, son maçın ardından ise yaptığı paylaşımda dolaylı yoldan teknik direktör Abdullah Avcı'yı hedef aldı.

Adsız-10

Trabzonspor'da bu sezon birçok maçta yedek kulübesinde oturan ve ligde sadece Kasımpaşa maçında 20 dakika süre bulabilen Hüseyin Türkmen, instagram hesabından ''Tom Hardy'nin sevdiğim bir sözü var; En iyi halinizde bile yanlış kişi için yeterince iyi olmayacaksınız ama en kötü halinizde bile doğru kişi için yeterince iyi olacaksınız'' paylaşımını yaptı. Oynadığı dönemlerde taraftarlar tarafından eleştirilen Hüseyin Türkmen'in bu paylaşımı sonrasında devre arasında takımdan ayrılması ihtimali de güçlendi.

Hüseyin Türkmen Bu Sezon Sadece 20 Dakika Süre Aldı

Futbola Ünye 1957 Spor altyapısında başlayan Hüseyin Türkmen, daha sonra 1461 Trabzon ve Trabzonspor altyapılarında oynarken A Takım seviyesinde ise Trabzonspor'da şu ana kadar Süper Lig'de 90, Türkiye Kupası'nda 18 maça çıkarken U21 Milli Takımı'nda ise 9 maça çıkmıştı. Hüseyin Türkmen, bu sezon bir maçta sadece 20 dakika süre bulabilmişti.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ