Avrupa Ligi'nde mücadele edecek ve 2.Ön Eleme Turu'ndan bu kupaya dahil olacak olan Trabzonspor sezonu erken açacak. Ziraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş'a kaybetmesinden dolayı sezonu erken açacak olan Trabzonspor, sezonun ilk antrenmanını 24 Haziran'da yapacak. Trendyol Süper Ligi üçüncü bitiren Trabzonspor, Avrupa Ligi'ne 2. ön eleme turundan başlayacak. Bordo-mavililer ilk resmi maçına ise 25 Temmuz tarihinde çıkacak.

Konyaspor Trabzonspor Mac Ozeti

Trendyol Süper Lig 2024-2025 sezonu öncesi Trabzonspor'un yapacağı hazırlık kampının programı belli oldu.24 Haziran Pazartesi günü Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde toplanarak çalışmalara başlayacak olan takımımız hazırlıklarının Trabzon etabını 30 Haziran Pazar günü tamamlayacak. Bordo-Mavili ekip 1 Temmuz Pazartesi günü ise Macaristan’a giderek 14 Temmuz Pazar gününe kadar hazırlıklarını burada sürdürecek.

Sivasspor Trabzonspor Ozet

Avrupa Ligi'ne 2. ön eleme turu maçını 25 Temmuz'da yapacak olan Trabzonspor için transfer süreci ilk kamp süreciyle birlikte hızlanacak. Teknik Direktör Abdullah Avcı, transferlerin yüzde sekseninin Macaristan kamp kadrosuna yetiştirilmesini istiyor.

Editör: Samet Karadağ