TRT 1 dizisi Aşkımız Yeter çok ilgi çekiyor. Öncelikle tabi platformunda yayınlanan dizi TRT 1 ekranlarında da karşımıza çıkıyor. Peki Aşkımız Yeter oyuncuları ve konusu ne? Aşkımız Yeter oyuncuları kimler? Aşkımız Yeter konusu ne? TRT dizisi aşkımız yeter nerede çekildi? Dizi hakkında merak edilenlere yakından bakalım:

TRT 1 Aşkımız Yeter Oyuncuları Kimler? Aşkımız Yeter Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

trt-1-askimiz-yeter-oyunculari-konusu

TRT 1 yeni dizisi Aşkımız Yeter oyuncuları ve konusu çok merak ediliyor. Aşkımız Yeter oyuncuları kimler? Aşkımız Yeter konusu ne? TRT dizisi aşkımız yeter nerede çekildi? Aşkımız Yeter dizisi nerede yayınlanıyor? Sizlere Aşkımız Yeter oyuncu kadrosu ve dinin konusundan bahsetmek istiyoruz.

Aşkımız Yeter Dizisi Oyuncuları

"Aşkımız Yeter" dizisinde, başarılı isimler olan Ümit İbrahim Kantarcılar, Berna Koraltürk, Selda Özbek, Aras Şenol ve Nursena Yılmaz gibi oyuncular yer alıyor. Bu dizi, kaliteli kadrosuyla izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Ümit İbrahim Kantarcılar 1987 yılında Antalya’da doğmuştur. 35 yaşındaki oyuncu Kazara Aşk, Vuslat, Kanatsız Kuşlar, Rengarenk, Şehrin Melekleri, Pis Yedili, Babalar ve Evlatlar, Yerden Yüksek, Küçük Sırlar, Çakıl Taşları ve İki Aile gibi dizilerde rol almıştır.

Berna Koraltürk ise 1989’da İstanbul’da doğdu. Bizim Yenge, Dedemin Dolabı, Her Sevda Bir Veda, Ah İstanbul, Ah Neriman, İşler Güçler ve Baba Candır gibi dizilerde rol almıştır.

Aşkımız Yeter Dizisi Konusu

Ecem ve Cenk, 3 yıldır mutlu bir çift olarak evli ancak son zamanlarda ilişkilerindeki tatlı dönem geride kalmaya başladı. Fikir ayrılıkları ve tartışmalar arttı. Bazen umutlarını kaybedip, evliliklerini sürdüremeyeceklerini düşünüyorlar.

Ancak her yeni günün şafak vaktinde, birbirlerine sıkı sıkıya tutunarak, sevgilerinden güç alıp her zorluğun üstesinden gelmeyi başarırlar. Bu inanılmaz bir dayanışma örneğidir ve ilişkilerini daha da güçlendirir.

Aşkımız Yeter dizisi yönetmeni ve yapımcısı

Muhteşem bir dizi olan Aşkımız Yeter, Dark Planet Prodüksiyon tarafından başarıyla hayata geçirildi. Bu projenin yapımcısı Mustafa Odabaşı oldu ve yönetmenlik koltuğunda ise Günay Günaydın oturdu. Senaryosunu Alper Erze'nin yazdığı bu eşsiz dizi, romantik komedi türünde izleyicileri büyülemeye devam ediyor.

Aşkımız Yeter Fragmanı

Kaynak: HABER MERKEZİ