Ordu Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı ile Türk Silahlı Kuvvetleri Rehberlik Merkezi arasında geçtiğimiz Salı günü Ordu'da kıyasıya bir mücadele oynandı. Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Süper Ligi'nde Play-Off mücadelesi veren iki takım arasındaki maç büyük mücadeleye sahne olurken iki kere uzatmaya giden maçı Ordu Büyükşehir Belediyespor kazanmıştı. Kritik mücadeleye Ordu ekibine basketbolseverler büyük destek verirken aynı zamanda konuk takıma destek için Türk Silahlı Kuvvetleri tribünlerdeki yerini aldı.


Ordu'da yer alan Türk Silahlı Kuvvetleri Süper Lig'de yer alan takımlarına büyük destek verdi. Başpehlivan Recep Kara Kapalı Spor Salonu'nda oynanan maçta 30'a yakın Türk Silahlı Kuvvetleri personeli tribünde takımlarına destek verdi ve keyifli maçta zaman zaman tezahüratları ile salonda seslerini duyurdu. Ordu Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı ile Türk Silahlı Kuvvetleri Rehberlik Merkezi arasında oynanan maçta Tsk Rehberlik Merkezi'ne büyük destek veren üniformalı taraftarlar, keyifli maçta ise tezahüratları ile dikkat çekti.

Karşılaşmanın ardından parkeye inen Türk Silahlı Kuvvetleri personelleri, Türk Silahlı Kuvvetleri Rehberlik Merkezi Erkek Basketbol Takımı teknik heyet ve sporcuları ile hatıra fotoğrafı çekilerek anı ölümsüzleştirdi.

Editör: Samet Karadağ