2023-2024 sezonunda kulüp tarihinde ilk kez Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele eden ve Play-Off oynama başarısı gösteren Gülyalı Bozkurtspor'da kaleyi koruyan Tuncay Sunay, yen sezonda takımda olmayacağını açıkladı. Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi'nden Samet Karadağ'a sezon değerlendirme açıklamasını yapan ve finale gidebileceklerini ancak şanssız bir şekilde elendiklerini söyleyen Tuncay Sunay, yeni sezonda gelen teklifleri değerlendireceğini söyledi.

Doğukan Güler ''Ligin Şampiyonu Olamadık Ama...'' Doğukan Güler ''Ligin Şampiyonu Olamadık Ama...''

Gülyalı Bozkurtspor forması altında beklentisinin üzerinde bir sezonu geride bıraktığını söyleyen Tuncay Sunay ''Sezon güzel geçti. 10 maç oynadım ve oynadığım maçlarda verim sağladım. Katkım olduğunu düşünüyorum kritik kurtarışlar yaptım. Play-Off maçlarının sonuncusunda kırmızı kart yediğim için üzgünüm ama genel olarak beklentimin çok üzerinde bir sezondu. Hem Play-Off hem de tüm sezon için iyi bir takım olduk. Her şeye rağmen güzel dostluklar, arkadaşlıklar kurduk. Final oynayabilirdik ama şanssız bir şekilde elendik.'' dedi.

Esnafspor altyapısında futbola başlayan 1997 doğumlu kaleci Tuncay Sunay, 2022-2023 sezonunda Esnafspor geçen sezon ise Gülyalı Bozkurtspor forması ile Play-Off oynama başarısı gösterirken ''Yeni sezon öncesinde yönetimle görüştüm ve devam etmemem kararı aldım. Gelen teklifleri değerlendireceğim.'' dedi.

Editör: Samet Karadağ