Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi Genel Kurula giderken, Turgut Kır yeniden Başkan seçildi. Olağan Genel Kurul tarihini 3 Haziran olarak belirleyen Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi’nde, Ordu Valiliği Toplantı salonunda yapılan Genel Kurula ilgi büyüktü. Olağan Genel Kurul’da Turgut Kır Başkanlığındaki yönetim kurulu listesinde de fazla değişim olmadı. Turgut Kır ise yeniden seçilmesinden ötürü teşekkür etti.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır ''Kongremizi üç yılda bir gününü derneğimize ayıran üyelerimizle birlikte yaptık. Katılan tüm üyelere teşekkür ederiz. Tüfad Ordu Şubemizin Olağan Genel Kurulu toplantısını Ordu Valiliği Konferans salonunda yaptık. Salonu kullanmamıza müsaade eden Sayın Valimize Teşekkür ederiz. Genel Kurulda 3 yıl daha görevi bizlere tevdi eden üyelerimize teşekkür ederiz. Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte Bu güvene layık olmak için çok çalışacağız .Bizler büyük bir aileyiz.'' dedi.

TÜFAD Ordu Şubesi Genel Kurulu'na tek liste halinde giren mevcut başkan Turgut Kır, 3 yıl daha TÜFAD Ordu Şubesi başkanlık görevini yapacak. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi öncülüğünde, Antrenör Gelişim Semineri tarihinin ilerleyen gümlerde açıklanması  bekleniyor.

Editör: Samet Karadağ