Türk Hava Yolları İsrail uçuşları iptal mi? THY İsrail uçuşları ne zaman açılacak? İşte detaylar…

Türk Hava Yolları İsrail Uçuşları İptal Mi?

Türk Hava Yolları İsrail uçuşları iptal mi? THY İsrail uçuşları ne zaman açılacak? İşte detaylar…

Türk Hava Yolları’nın (THY), İsrail’in Gazze’ye saldırılarından dolayı birçok kişi tarafından İsrail ve İsrail ürünleri boykot ediliyor. Türk Hava Yolları İsrail uçuşları durduruldu iddiası sosyal medyada kullanıcılar tarafından merak ediliyor.

Thy Uçuş 2

Dünyada birçok havayolu şirketi İsrail-Filistin savaşlarının başlamasıyla ülkeler artası uçuşları durdurmuştu. 2023 yılında Türk Hava Yolları da (THY), İsrail ile Hamas arasında yaşanan çatışmalar nedeniyle Tel Aviv seferlerinin ikinci bir bildirime kadar durdurulduğunu duyurmuştu.

Yeni gelen bilgiye göre Türk Hava Yolları'nın İsrail'e olan tüm uçuşları 2025 yılı Mart ayına kadar iptal edildi. Bu durum, 2023 Mayıs ayında başlayan ve halen devam eden İsrail-Filistin çatışmalarından kaynaklandığı iddia ediliyor.

THY İsrail Uçuşları Ne Zaman Açılacak?

Türk Hava Yolları'nın (THY) İsrail'e olan uçuşlarının ne zaman tekrar başlayacağına dair net bir bilgi maalesef yok. Uçuşların 2025 yılı Mart ayına kadar iptal edildiği biliniyor.

Thy Uçuş 3

Bu tarihten sonra uçuşların tekrar başlayıp başlamayacağı ve başlarsa hangi tarihten itibaren başlayacağı ise belirsiz.

Starbucks Karpuz Bardak Nedir? Starbucks Boykot Sonrası Karpuz Bardak Mı Satıyor? Starbucks Karpuz Bardak Nedir? Starbucks Boykot Sonrası Karpuz Bardak Mı Satıyor?