Türkiye'nin en büyük şehirler oteli olma özelliğini taşıyacak Wind Inn Hotel, Gaziantep'te yükseliyor. 558 oda ve 1100 yatak kapasiteli otel, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun en büyük, Türkiye'nin ise en kapsamlı 5 yıldızlı otellerinden biri olacak.

Dünyanın en önemli turizm destinasyonlarından biri olan Türkiye'de her geçen gün yeni oteller açılıyor. Lüks ve konforlu konaklama seçeneklerinin yanı sıra, büyüklükleriyle de dikkat çeken oteller, turistlerin ilgisini çekiyor. Peki, Türkiye'nin en büyük oteli hangisi?

Bu sorunun cevabı artık belli: Wind Inn Hotel! Gaziantep'te 3 Ağustos 2023 tarihinde temeli atılan otel, tamamlandığında Türkiye'nin en büyük şehirler oteli ünvanını alacak.

Wi̇ndd FgsTürkiye'nin En Büyük Oteli Gaziantep'te

Faik Atak İnşaat, 3 Ağustos 2023 tarihinde Gaziantep'te Türkiye'nin en büyük şehir otelinin temelini attı. 28 katlı ve 75.000 m2 inşaat alanına sahip olacak olan Wind Inn Hotel, 558 oda ve 1100 yatak kapasitesiyle Türkiye'nin en büyük oteli ünvanını alacak.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun en büyük, Türkiye'nin ise en kapsamlı 5 yıldızlı otellerinden biri olacak Wind Inn Hotel, Gaziantep'in ekonomik, kültürel ve sosyal gelişimine de önemli katkılar sağlayacak.

25 yıl önce Gaziantep'te kurulan Faik Atak İnşaat, bugüne kadar 12 konut projesini hayata geçirmenin yanı sıra Faik Atak 13 ve 14 projelerini de yapım aşamasında. Wind Inn Hotel, Faik Atak İnşaat'ın en prestijli projelerinden biri olarak öne çıkıyor.

Dursun Özbek serveti 2024! Dursun Özbek'in şirketleri ve otelleri nelerdir? Dursun Özbek Kimdir? Dursun Özbek serveti 2024! Dursun Özbek'in şirketleri ve otelleri nelerdir? Dursun Özbek Kimdir?