Ordu’da geleneksel bir turnuva olan ve 2024 yılında 112 Acil Sağlık Merkezi ile Altınordu Belediyesi arasında oynanan final maçı ile sona eren Kurumlararası Futbol Halı Saha Turnuvası’nda kazanan 112 Acil Sağlık Merkezi olmuştu. Final maçı öncesinde ise Türkiye Faal Futbol Hakemleri Gözlemciler Derneği Genel Başkan Vekili Kahraman Minnet, Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’nden Samet Karadağ’a özel açıklamalarda bulundu.

Final maçı öncesinde açıklamalarda bulunan Türkiye Faal Futbol Hakemleri Gözlemciler Derneği Genel Başkan Vekili Kahraman Minnet: ‘’Ben bu turnuvayı düzenleyen Ordu Şube Başkanımız Adem Cinek ve ekibine teşekkür ediyorum. Faal Futbol Hakemleri Gözlemciler Derneği Genel Başkan Vekili olarak Ordu’nun evladı olarak biz de burada turnuvaya desteklerimizi her zaman veriyoruz. Bu turnuvada çok önemli destekler var. Sayın Valimiz, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızın desteklerinden dolayı şahsım ve kurumun adına teşekkür ederim. Aynı zamanda saha imkanını sağlayan ve kurumların kaynaşmasında öncülük eden Orduspor 1967 A.Ş. Kulüp Başkanı ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum’’ dedi.

Turnuva finali öncesinde Kurumlararası Futbol Halı Saha Turnuvası’nın genel olarak hedefine ulaştığını söyleyen Kahraman Minnet ‘’Turnuva amacına ulaştı. Güzel bir birliktelik oldu.’’ dedi.

Editör: Samet Karadağ