Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, belediye personeli ile bir araya gelerek erkenden bayramlaştı.

Bayramın birlik, beraberlik ve yakınlaşma olduğunu belirten Başkan Tepe “Bayramlar, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, dostluk ve kardeşlik bağlarımızın güçlendiği özel günlerdir. Bu anlamlı günlerde, siz değerli çalışma arkadaşlarımızla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Altınordu'ya hizmet etme yolunda gösterdiğiniz özverili çalışmalar için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Ulaş Bayramlaşma 1

Tepe, bayramlaşma töreninde belediye personelinin de bayramını kutlayarak, “Hep birlikte el ele vererek, Altınordu'yu daha yaşanabilir, daha güzel bir ilçe haline getirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Bu bayramın ailelerinize ve sevdiklerinize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Bayramınız mübarek olsun.” diye konuştu.

Belediye personeli Başkan Tepe'nin bu nazik jestinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Bayramlaşma töreni, hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.

Fatsa’da Kent Bayramlaşması Atatürk Parkı’nda Gerçekleştirilecek Fatsa’da Kent Bayramlaşması Atatürk Parkı’nda Gerçekleştirilecek

Editör: Merve Tepecik