Her gittiği yerde büyük bir sevgi seliyle karşılanan Ulaş Tepe, “Bizim referansımız halkımız. Kapalı kapılar ardında karalama kampanyalarına en güzel cevabı halkımız veriyor” dedi.

Taş atana ekmek atacağız

Hiçbir zaman kara propagandaların tarafı olmadıklarının altını çizen Ulaş Tepe, “Bizim dilimiz sevgi dili. Kavganın, gürültünün içinde olmayacağız. 3 aydan bu yana sahadayız. Geride başladığımız oranlarda öne geçtiğimiz net bir şekilde görüldüğü için saat başı fitne ve fesat yüklü haberleri servis ediyorlar. Bu kirli oyunlar halkımızın gönlündeki yerimizi değiştirmedi aksine sağlamlaştırdı. Ben, büyük Altınordu ailesinin bir ferdiyim. Hemşehrilerimiz evlâdına sahip çıkar gibi bize destek veriyor. 31 Mart’ta kirli oyunları, karalama kampanyalarını bitireceğiz. 1 Nisan sabahı tertemiz bir sayfa açacağız” dedi.

Sürekli sahadayız

Her an, her saat her kesimden yurttaşımızla bir araya geliyoruz diyen Ulaş Tepe, “Sabahın erken saatlerinden gece yarılarına kadar sahadayız. Gündüz kamu kuruluşlarını, özel işletmelerimizi ziyaret ediyoruz. Her akşam iftarımızı bir başka mahallede yapıyoruz. Teravih namazlarımızda halkımızla iç içeyiz. Gece yarılarına kadar ev toplantıları, site toplantıları, kahvehane ziyaretleriyle Ramazan’ın bereketini, huzurunu hemşehrilerimizle paylaşıyoruz” dedi. Haber merkezi

Ulaş Tepe, “Geleceğe Ulaş” sloganıyla 52 projeyi tanıttı Ulaş Tepe, “Geleceğe Ulaş” sloganıyla 52 projeyi tanıttı

Editör: Soner Özdemir