Ziyaretlerinde parti ayrımı yapmadan herkese eşit hizmet sunacaklarını vurguluyan Tepe, belediyenin kaynaklarını etkin ve verimli bir şekilde kullanacaklarını, israf ve savurganlığa izin vermeyeceklerini belirtti. Belediyenin bir arada huzurlu yaşamın güvencesi olacağını söyleyen Tepe, “Belediyenin kaynaklarını güçlendireceğiz. Kaynakları, halkın ihtiyaçları doğrultusunda, etkin ve verimli kullanacağız. Bunu yaparken de kimsenin partisine bakmayacağız. Belediye harcamalarında israfa, savurganlığa yer vermeyeceğiz. Kaynakları, sadece yurttaşlara hizmet sunmak amacıyla kullanacağız. Bunu hep birlikte başaracağız” dedi.

Ulaş-4

Her mahallenin ihtiyaçları farklı

Mahallelerin ihtiyaçlarının kendi içerisinde farklılık gösterdiğine dikkat çeken Tepe, gittiği her mahallenin sorunlarına yönelik atılacak adımları ve uygulanacak projeleri de vatandaşlarla paylaşıyor. Şahincili mahallesinde ev ziyaretinde bulunan Tepe, “Her geçen gün daha çok birbirimize kenetlendiğimiz, gönül birlikteliğimizi ilmek ilmek sıkıca dokuduğumuz Şahincili mahallemizde belediye hizmetleri bakımından yetersiz kalındığını görüyoruz. Demografik yapısı, coğrafi dağılımı ve sosyo-ekonomik koşullarını göz önüne aldığımızda hayata geçireceğimiz yatırımlarla Şahincili mahallemizde her yaştan yurttaşımızın yaşam konforunu artıracağız.

Bu zamana kadar Altınordu’da adım atmadık tek bir yer bile bırakmadıklarının altını çizen Tepe, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bize iletilen her sorunu, her öneriyi kaydettik. Raporlar oluşturduk. Çözüm önerileri geliştirdik. Altınordu'yu sosyal belediyecilikle ile buluşturmaya dünden hazırlandık. Bugün Altınordu'nun her sorununa her önerisine her beklentisine hâkim olan biziz. Bu sorunların nasıl çözüleceğini en iyi bilen de biziz. Bu doğrultuda emin adımlarla yürüyoruz ve artık Altınordu’yu çözüm odaklı düşünen, vatandaş odaklı, şeffaf ve güvenilir bir belediyecilik anlayışla buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.”

Editör: Atakan Öztürk