Seçim atmosferi ısınırken Ulaş Tepe, saha ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Günün ilk saatlerinden itibaren saha ziyaretlerini gerçekleştiren Tepe, vatandaşların sorunlarını ve dileklerini dinliyor.

"Sahurdan Sonra Saha Çalışmalarına Başlıyoruz"

Son bir haftayı uykusuz bir şekilde saha çalışmalarına ağırlık vererek tamamlayacaklarını belirten Ulaş Tepe, şunları söyledi:

"Gün saat 8'de başlar ama biz saat 4.30'dan bu yana ayaktayız. Son bir hafta uyumayacağız. Canla başla çalışarak Altınordu'ya değişimi yaşatacağız. Sahurdan sonra uyumadık ve çok erken vakitlerde çalışmalarımıza başladık. İnancımızda ve kültürümüzde en büyük nimet ekmektir. Sofralarıımızın tacı ekmeğin günlük olarak taze bir şekilde bizlere ulaşması için sabahın erken saatlerinde çalışmaya başlayan fırınlarımızı ziyaret ederek emekçilerimize kolaylıklar diledik. Fırınlarımızı ziyaret ettikten sonra sebze ve meyve haline geçerek şehrimize dağıtacakları tazecik ürünleri istifleyen esnaflarımızla ve emekçilerimizle bir araya geldik. Kolaylıklar dileyip serin havada açık alanda yakılan sobanın başında keyifli bir sohbet eşliğinde ısındık. Rabbim ağzımızın tadını bozmasın. Afiyet ve bereket bizimle olsun."

Whatsapp Image 2024 03 24 At 15.02.20

İftar Vakti Kadar Hane Hane Geziliyor

Uzun bir süre sokak sokak, cadde cadde gezerek ziyaret gerçekleştirildiğini anımsatan Ulaş Tepe, "Uğramadığımız esnaf sayımız çok azdır. Kentin yüzde 98'ine ulaştık. Şimdi farklı bir boyuta geçerek kapı kapı dolaşmaya başladık. Hemşehrilerimizin kapılarını çalıyor, hayırlı Ramazanlar diliyor ve pide ikramında bulunuyoruz. Altınordu’da kapılar da gönüller de bize hep tebessümle açılıyor. Afiyet dolu, huzur dolu, bereket dolu nice Ramazanlarda bir araya gelmek dileğiyle; büyük Altınordu ailemizin her bir ferdine selam ve hürmetlerimi sunuyorum. Birliğimiz hiç bozulmasın" dedi.

Whatsapp Image 2024 03 24 At 15.02.19

Ulaş Tepe, Vatandaşla İftar Sofrasında Buluşuyor 

İftar programlarında da mahallelerimizdeki organizasyonlara konuk olduklarını belirten Ulaş Tepe, Erenli mahallesinde düzenlenen iftar programına katıldı. Tepe, "Aynı ırmağın beslediği havzanın iki yakasında bir yanımız Turnasuyu'na bakarken diğer yanımız Melet'i seyrediyor. Bu coğrafyaya çıktığımda kendimi evimde, köyümde hissediyor; insanından aile sıcaklığıyla bir karşılama görüyorum.. Gönüllerini açtığını bildiğimiz mahallemizin sofralarını da açtığı davette hemşehrilerimizle aynı sofrada bir araya gelmenin mutluluğunu paylaştık. Birlik ve beraberliğimiz hiç bozulmasın. Hep bir arada, hep mutluluk ve güzellikleri paylaşmak dileğiyle, Rabbim sofralarımızın bereketini artırsın. Heyecanımıza heyecan katan, 31 Mart'a uzanan süreçte, ‘bu iş tamam’ dedirten içtenliğiniz ve desteğiniz için sonsuz teşekkürler" dedi.

Erenli'deki iftar programının ardından teravih namazını Gerce mahallesinde kılan Ulaş Tepe, şunları söyledi:

"Sevdamıza yollar dayanmaz. Mesafesi uzak olsa da gönülden hep yan yanayız. Mesafeler de buluşmamıza engel olamaz. Seçimden seçime hatırlayanlar gibi değil sadece seçim çalışmalarımızın başladığı 15 Aralık tarihini baz alırsak 3 ayı geçen sürede Gerce'yi 3. kez ziyaret ediyoruz.

Editör: Atakan Öztürk