Seçim startını kırsal mahallelerden veren Ulaş Tepe, çalışmalarını kırsal bölgelerde yoğunlaştırarak sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta Altınordu’nun en uzak mahallelerinden olan Ortaköy, Bahariye, Pelitli, Cumhuriyetköy havzasında temaslarda bulunan Ulaş Tepe, vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanıyor. Saha ziyaretleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Tepe, “Mahalle ziyaretleri programımızda günlerimiz oldukça yoğun geçiyor. Mesafe uzak, hava soğuk ve yağmurlu olsa da olumsuzlukları güzelliğe çeviren, yüce gönüllü halkımızın sıcakkanlılığı ve samimi karşılaması içimizi ısıtıyor. Altınordu'da büyük bir aile paydasında buluşuyoruz. Her yanı ayrı bir güzelliğe sahip bu topraklara baharı birlikte getireceğiz, yakındır” ifadelerini kullandı.

ulaş tepe 2-2

Gürsoy: “1 Nisan’da Baharı Gelecek”

Kırsal mahallelerle birlikte kent merkezine de yoğunlaşan Ulaş Tepe, bir yandan esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyor diğer yandan da açılış ve davetlere katılıyor. Şahincili, Nizamettin ve Selimiye mahallelerinde esnaf ziyaretinde bulunan Tepe, Alevi Kültür Dernekleri Ordu Şubesi’ne ait Alevi Kültür Merkezi ve Cemevi ile Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen programlara katılarak vatandaşları bir an olsun yalnız bırakmıyor.

Saha çalışmalarını büyük bir titizlikle yürüttüklerini vurgulayan CHP Altınordu İlçe Başkanı Bulut Gürsoy, “Adayımız Ulaş Tepe’yi halkımız adeta bağrına basıyor. Altınordu’nun gerçek potansiyelini ortaya çıkaracak, herkesin yaşamaktan keyif aldığı bir yerel yönetim anlayışını harekete geçireceğiz. 31 Mart 2024, Altınordu’da değişimin ve yeniliğin tarihi olacak. 1 Nisan’da Altınordu’ya baharı getireceğiz” dedi. Haber merkezi

ulaş tepe 3

Editör: Soner Özdemir