Ordu Fenerbahçeliler Derneği Seçimli Genel Kurul, Ordu Fenerbahçeliler Dernek Binası'nda yapılırken kongrede Altınordu İlçe Belediye Başkanı olan Ulaş Tepe de yer aldı. Altınordu İlçe Belediye Başkanı olarak bir önceki akşam Ordu'da düzenlenene Galatasaray Şampiyonluk Balosu'na katılan Ulaş Tepe, Fenerbahçeli olarak baloda deplasmanda olduğunu esprili bir şekilde Genel Kurul üyelerine açıkladı. Ulaş Tepe, Ordu Fenerbahçeliler Derneği Genel Kurulu'nda açılış konuşmasını yaptı.

Melih Acarr

Fenerbahçe taraftarı olduğunu ve önümüzdeki sene şampiyon olarak Ordu'da kutlama yapmak istediklerini söyleyen Altınordu İlçe Belediye Başkanı olan Ulaş Tepe ''Ben Fenerbahçeliyim ama tabi şehrin Belediye Başkanı olarak 28 Aralık akşamı Galatasaray'ın kutlaması vardı, oradaydık. İnanıyorum ki seneye bu kutlamayı Fenerbahçeliler olarak biz yapacağız. O sene bu sene. Her alanda olduğu gibi inanıyorum ki bu sene büyük, güzel bir kutlama yapacağız. Kupayı sadece otelin içerisindeki alanda değil, tüm Ordu'da gezdireceğiz hep beraber.'' dedi.

Altınordu Mahalleler Ulaş Tepe

Ordu Fenerbahçeliler Derneği Genel Kurulu'nda olmaktan mutlu olduğunu söyleyen Ulaş Tepe ''Ayrı bir keyif aldım. Uzun süredir görmediğimiz çok sayıda dostumuzu, arkadaşımızı, ağabeyimizi gördük. O yüzden ben çok teşekkür ediyorum. Bu birliktelik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum. Melih Başkan başta olmak üzere yönetimde görev alan herkese çok çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki şimdi yüzümüz gülüyor. Lig sonunda da yüzü gülen biz olacağız. Hep beraber güzel başarılara imza atacağız.'' açıklamalarını yaptı.

Editör: Samet Karadağ