2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de Play-Off Finali'de 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasında bugün saat 19:00'da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'taki maç öncesinde nefesler tutuldu. Galatasaray'ın geçen hafta şampiyonluk kaybettiği Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta bugün bir Play-Off şampiyonu belli olacak. 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasında oynanacak olan Play-Off Finali'nde kazanan taraf 2.Lige çıkacak.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nü desteklemek için Ordu'dan İstanbul'a birçok taraftar giderken, Altınordu İlçe Belediye Başkanı Ulaş Tepe'de takımla adeta birlikte maç saatini bekliyor. 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur ile birlikte maçı bekleyen Ulaş Tepe ''Haydi Ordu! Gün, temsilcimize destek olma, şehrimize sahip çıkma günüdür. 2. Lig yolunda Mor-Beyaz sevdamızın peşinde, İstanbul’dayız. Buradan İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimize seslenmek istiyoruz. Saat 19’da Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde (Rams Park) gerçekleşecek final karşılaşmasında temsilcimiz 52 Orduspor Futbol Kulübü'nü yalnız bırakmayalım.  Bilet satışları saat 18’e kadar devam edecek ve stadın kapıları saat 16’dan itibaren taraftarlarımıza açılacaktır.'' dedi.

Altınordu İlçe Belediye Başkanı Ulaş Tepe maç öncesinde tottem yaptığını ve kırmızı t-shirt giydiğini söylerken ''Kırmızı t-shirt'ümüzle totemimizi yaptık, Başkanım Mor kravayıtla beraberiz. Bu yolun sonu 2.Lig olacak, bu yolun sonu şampiyonluk olacak'' açıklamasını yaptı.

Editör: Samet Karadağ