2023-2024 sezonunda Play-Off maçları oynayan ve 1.Tur'da İnegöl Kafkas Spor Kulübü'nün eledikten sonra yine Yeni Ordu Stadyumu'nda ilk maçta Ayvalık Belediyespor ile 2.Tur karşılaşması oynayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, 1-1 berabere kaldığı maçın rövanşını Balıkesir Ayvalık'ta oynadı. Balıkesir Ayvalık'ta Hasan Uğural Stadyumu'nda oynanan ve 52 Orduspor Futbol Kulübü taraftarlarına 50 kişilik kontenjan ayrılan maçı Altınordu İlçe Belediye Başkanı Ulaş Tepe de tribünden takip etti.

Ordu'dan Balıkesir Ayvalık'a 1.167,3 km yol giden Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur ve Altınordu İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Bahadır Baş ile birlikte tribündeki yerini alarak 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne destek verdi. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün iç saha maçlarını da tribünden takip eden Ulaş Tepe, 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün 2-0 kazanarak finale gittiği maçın sonunda ise final coşkusu yaşadı.

Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur'a Aliağa Futbol A.Ş. ile oynanacak olan grup final maçına geleceğinin de sözünü verdi.