CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, NOW TV'de katıldığı Çalar Saat Hafta Sonu programında, Altınordu'da yapmayı planladığı projeleri anlattı. Tepe, Altınordu'da çok daha iyisini yapabileceklerini belirterek, "Herkesi kucaklıyoruz. Biz Altınordu için yepyeni bir heyecan, taze bir kan olduğumuzu ifade ediyoruz." dedi.

Tepe, Altınordu'da yüzlerce çocuğun maalesef beslenme çantasına sadece yarım ekmek ve su koyarak okula gittiğini belirtti. "Ne kadar yol yaparsak yapalım, ne kadar köprü yaparsak yapalım, bunları tabi ki yapacağız, bunlar görevimiz. Ama bizim temel derdimiz çocukların mutlu olması, annenin mutlu olması." diyen Tepe, Altınordu'da 1 Nisan'dan sonra tüm ilkokul öğrencilerinin beslenme çantalarını belediye olarak sağlayacaklarını söyledi.

Uzman bir ekip tarafından hazırlanacak beslenme çantalarında, her gün farklı kalorilerde öğünler yer alacak. Sandviçten kuruyemişine kadar her şeyin titizlikle kontrol edileceği beslenme çantaları ile çocukların hem boy kısalığı hem de dengesiz beslenme gibi sorunlarının önüne geçilmesi hedefleniyor.

Ulaş Tepe: Altınordu’da Herkes Kazanacak Ulaş Tepe: Altınordu’da Herkes Kazanacak

Editör: Atakan Öztürk