İki sezondur Ordu’yu Bölgesel Amatör Lig’de temsil eden Ulubey Belediyespor, geçen ligi küme düşme potasının üzerinde tamamlamasına rağmen Bölgesel Amatör Ligin il kontenjanı kuralına takılmış ve sezon sonunda Ordu 1.Amatör Lig şampiyonu Perşembespor ile Play-Out maçı oynamıştı. Ulubey Belediyespor bu maçı penaltı atışları sonrasında kaybedince Ordu 1.Amatör Lige düşerek taraftarlarını üzmüştü.

Ulubey Belediyespor-1

Hem Başkan Hem Teknik Direktör Hem de Futbolcular Ayrılıyor

Ordu 1.Amatör Lig’de yeni sezon öncesinde başkan Soner Poyraz’ın geçen sezon devre arasında takımı bırakma isteği sezon sonunda gerçekleşirken Ulubey Belediyespor’da yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da takıma başkan adayı çıkmamıştı. Ulubey Belediyespor’da sezon bitince teknik direktör Serkan Karadeniz de görevden ayrılırken, geçen sezon takımda forma giyen oyuncular da yeni takımlarına katılmaya başladı.

Ulubey Belediyespor'da Kongre Açıklaması Gelmedi Ulubey Belediyespor'da Kongre Açıklaması Gelmedi

Ulubey Belediyespor’da ayrılıklar arka arkaya gelirken Asım Can Çaykıran ve Tansu Yazıcı Perşembespor, Eray Aktaş 12 Bingölspor, Erce Güngör Beykozspor, Furkan Korkmaz Galataspor ve Muhammed Aycan Sivas Belediyespor ile anlaşmaya vardı. Ulubey Belediyespor’da ayrılıkların ilerleyen günlerde devam edeceği öğrenildi.