Ordu'yu son iki sezondur Bölgesel Amatör Lig'de temsil eden Ulubey Belediyespor, geçen sezon ilk haftalara iyi bir başlangıç yapmış ancak ligi Play-Out potasında tamamlamıştı. Bölgesel Amatör Lig'deki ilk sezonunda da Play-Out'a kalan ve şampiyon Kabadüz Belediyespor'u yenerek ligde kalan Ulubey Belediyespor, geçen sezon ise Perşembespor'a kaybederek 1.Amatör Lige düşmüştü.

''Amatörün En İddialı Takımı Olacaktır''

Ulubey Belediyespor'da kulübün sekiz yıldır başkanı olan Soner Poyraz'ın görevini bırakmasının ardından gidilen genel kurulda başkan adayı çıkmamıştı. Ulubey Belediyespor cephesinde süren sessizlik ise sonunda bozuldu. Yapılan açıklamada: 'Kulübümüz, 2023-2024 sezonuna Ordu 1.Amatör Lig'den devam edecektir. Kongre kararı alınmamıştır. İlerleyen günlerde kongre kararı alınıp, yeni başkanımız ve yönetim kurulu belirlenecektir. Ulubey Belediyespor bir markadır. Tek kuruş borcu yoktur. Bu sezon yine Ordu amatörünün en iddialı takımı olacaktır'' ifadeleri yer aldı.

Ulubey Belediyespor'da Bir Devir Sona Eriyor Ulubey Belediyespor'da Bir Devir Sona Eriyor

Ulubey Belediyespor'da yeni yönetimin ilerleyen günlerde kurulacağı ve akabinde teknik heyet ile futbolcu kadrosu çalışmalarının yapılarak takımın en kısa sürede sahaya ineceği öğrenildi