Ordu'da son yıllarda basketbol branşında şampiyonluklar yaşayan ve bu süreçte altyaş kategorilerinde de şampiyonluklar için takım kuran Ulubey Ohtamış Erkek Basketbol, U14 branşında şampiyonluk sevinci yaşamıştı. Oynadığı maçlarda rakiplerini yenerek şampiyon olan ve son olarak Ünye İlçe Kapalı Spor Salonu'nda oynadığı maç sonrasında kupa kaldıran Ulubey Ohtamış U14 Takımı, Samsun'a gidiyor. Ordu'da U14 yerel lig şampiyonu olan Ulubey Ohtamış U14, 6-8 Şubat'ta Samsun'da rakiplerini de yenmek isteyecek.

Ohtamış U14

U14 Bölge Şampiyonaları'na katılım sağlayan takımlar arasında yapılan grup kura çekimi sonrasında Erkekler 6.Bölge Kırmızı Grup'ta kendisine yer bulan Ulubey Ohtamış U14 Takımı'nın rakipleri Bahçeşehir Okulları Spor Okulları, Erzincan Gençlik, Maarif Basketbol, Rize Pazar Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Trabzon A takımları oldu. Ulubey Ohtamış U14 Takımı, bu takımlarla mücadele edeceği Samsun'da sezonun ikinci kupasını kaldırmak istiyor.

Ordu'da hazırlıklarını yapacak olan Ulubey Ohtamış U14 Takımı'nın 4 ya da 5 Şubat tarihinde Samsun'a gitmesi bekleniyor. U14 Bölge Şampiyonası maçları ise 6-8 Şubat tarihleri arasında oynanacak.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ