Ordu Kültür Sanat Merkezi ve Ordu Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek gösteriler, 16-22 Nisan tarihleri arasında izleyicileriyle buluşacak.

16 Nisan'da Ordu Kültür Sanat Merkezi'nde Baturay Özdemir, 18 Nisan'da Ordu Atatürk Kültür Merkezi'nde İlker Gümüşoluk ve 22 Nisan'da Ordu Kültür Sanat Merkezi'nde "Mesut Süre İle İlişki Testi" programı sevenleriyle buluşacak.

Baturay Özdemir, 16 Nisan Pazar günü saat 20.30'da Ordu Kültür Sanat Merkezi'nde sahne alacak. Stand-up gösterisiyle seyircileri kahkahalara boğacak olan Özdemir, Biletix üzerinden satışa sunulan biletlerle izlenebilecek.

Türkiye'nin en sevilen komedyenlerinden biri olan İlker Gümüşoluk, 18 Nisan Salı günü saat 20.30'da Ordu Atatürk Kültür Merkezi'nde sahne alacak. Yıllardır sahnelediği tek kişilik gösterisiyle izleyenleri kendine hayran bırakan Gümüşoluk'un gösterisi için biletler biletinial'da satışta.

Mesut Süre'nin sunuculuğunda çiftlerin eğlenceli hikayelerini paylaştığı "Mesut Süre İle İlişki Testi" programı ise 22 Nisan Cumartesi günü saat 20.00'da Ordu Kültür Sanat Merkezi'nde izleyicilerle buluşacak. Programın biletleri biletinial'da satışa sunuldu.