Ordu'da geride kalan sezonda Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden ve özellikle sezonun ikinci yarısında yönetim ve futbolcular arasında yaşadıkları sıkıntı ile gündem olan Ünye 1957 Spor'da Başkan Murat Narin göreve devam etmeyecek. Sezonun başında kayyumda olan takımın başkanı olan Murat Narin, Ünye 1957 Spor'da ertelenen kongre günü bayrağı teslim ettiklerini söyledi.

Ünye 1957 Spor'da Olağanüstü Genel Kurul 25 Haziran'da Liseler Mahallesi Santral Sokak'taki kulüp binasında yapılması planlandı ama ertelendi. Kongre günü ise Murat Narin yaptığı açıklamada ''Aldığımız bayrağı şanıyla, şerefiyle devir ettik, çok şükür. ''Ünye 1957 Spor bir başkan kaybetti ama çok taraftar kazandı. Başarılar dilerim'' dedi.

25 Mayıs'taki kongrede yeterli çoğunluk sağlanamadığı için yeni kongre 2 Haziran'da aynı yerde yeniden yapılacak. Ünye 1957 Spor'da kongreye kadar ise başkan adaylarının resmen açıklanması bekleniyor. 2 Haziran'daki kongrede ise çoğunluğa bakılmayacak. Başkan adayı çıkmadığı halde kulüp kayyuma kalacak. Ünye 1957 Spor'da kongre öncesinde Ordu Akkuş doğumlu olan iş insanı Fatih Çakır Kulüp Başkanlığı görevine adaylığını koyduğunu açıklamıştı.
 

Editör: Samet Karadağ