2023-2024 sezonunun ilk yarısında özellikle ligin son dört maçlık sürecinde aldığı 10 puan ile moral kazanan Ünye 1957 Spor, sezonun ikinci yarısını da Perşembespor galibiyeti ile açmıştı. Ünye 1957 Spor, Ünye İlçe Stadyumu'nda oynanan maçta Perşembespor'u 2-1 yenerek sezonun ikinci yarısına da galibiyetle başlamıştı. Ünye 1957 Spor, devre arası transfer sürecinde Ömer Erel'i kadroya katmış ve Perşembespor maçında şans vermişti. Ünye 1957 Spor'da bu maçın kadrosuna yer alan Mustafa Yıldız da lisans işlemlerinin tamamlandığı 2 Şubat'ın üzerinden geçen iki günlük süreçte maç kadrosunda yer aldı ama süre alamadı.

Ünye 1957 Sporr-8

Kariyerine Badıllı Gençlikspor'da başlayan 2003 doğumlu futbolcu daha sonra ise Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor ve Bozova Belediyespor formaları giymişti. Bölgesel Amatör Lig'de ilk olarak bu sezon forma şansı bulan 20 yaşındaki genç oyuncu memleketi Şanlıurfa Bozova'nın takımı olan Bozova Belediyespor forması ile 10 maça çıkmış ve bu maçlarda 5 sarı kart görmüştü. Mustafa Yıldız, memleketi Şanlıurfa'dan ilk kez ayrılarak Ordu'ya geldi.

Ünye 1957 Spor'un Perşembespor ile oynadığı maçın kadrosuna yer alan Mustafa Yıldız bu maçta şans bulamazken ilerleyen haftalarda ise süre alması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ