2024-2025 sezonunda Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek olan ve her sezon olduğu gibi yine yeni bir yapılanmaya giden Ünye 1957 Spor'da bu süreçte İstanbul'da iş insanı olan Ordu Akkuş doğumlu Fatih Çakır başkanlık görevine seçilmişti. Ünye 1957 Spor'da yeni başkan Fatih Çakır, as başkan İhsan Türk ile yine yönetimde olan eski başkan Osman Karayiğit'in yoğun çalışmaları kapsamında takıma yeni otobüs konusunda çalışmalarda sona gelindi.

Ünye 1957 Spor'da takım otobüsü konusunda yeşil renklerin kullanılacağı açıklanırken bu süreçte Ünye 1957 Spor ve daha küçük puntolarda hashtag ile şampiyonluk yolunda yazısı yer alacak. Ünye 1957 Spor'un da logosunun yer alacağı yeni takım otobüsü konusunda, yeni takım otobüsünün 2024-2025 sezonuna yetiştirileceği öğrenildi. Hem teknik heyet hem futbolcu konusunda yeni hamleler yapan ve takım otobüsü çalışmalarına da başlayan Ünye 1957 Spor'da Fatih Çakır başkanlığında Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri şu isimlerden oluşuyor.

Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Osman Karayiğit, İhsan Türk, Yasin Topaloğlu, Mustafa Oguş, Nevzat Usta, Erdal Çakır, Oktay Toprak, Serkan Koca, Sefa Okutucu ve Meltem Gülay
Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Ramazan Yılmaz, Doğan Akçam, Elif Çakır, İsa Akdoğan, Soner Can Yanık, Gürkan Süngü, Hilal Medine Çakır, Gökhan Tatar, Harun Karayiğit ve Murat Özkaya.
Denetleme Kurulu Asil Üyeler: Ünal Şahin, Abdullah Şentepe ve Gülbahar Kayar
Denetleme Kurulu Yedek Üyeler: Ebru Çakır, Aziz Aydın ve Korkut İnanır.

Editör: Samet Karadağ