2023-2024 sezonuna Orhan Anıl gözetiminde başlayan ancak ligin ilk yarısının ortalarında aldığı üst üste mağlubiyetler sonrasında teknik direktör değişikliğine giden Ünye 1957 Spor, ilk yarının son dört maçında 10 puan alarak ligin devre arasına girmişti. Ünye 1957 Spor'da bu sezonun ikinci teknik direktörü olan Sunay Güneş'in sezonun ikinci yarısı öncesinde yönetim ile yaptığı görüşmeler neticesinde kadroda devam edilmeyecek olan oyuncular belirlendi. Ünye 1957 Spor'da ilk etapta Özay Günay, Emre Şimşek, Ekrem Koçak, Ömür Özcan, Gökay Bayraktar ve Enes Göksel ile yolların ayrıldığı açıklandı.

Ünye 1957 Sporr-7

Ünye 1957 Spor'da daha önce defalarca forma giyen ve bu sezon başında yeniden takıma katılan Özay Günay takımda ilk yarıda 10 maçta forma giyerken devre arasında takımdan ayrıldı. Bu sezon sadece üç maça çıkan ve sahada olmadığı Türk Metal 1963 Spor maçında yedek kulübesinde kırmızı kart görerek üç maç ceza alan Emre Şimşek ile sezonun ilk yarısında 6 maça çıkan Ekrem Koçak takımdan ayrıldı.

ünye 1957 sporr-6

Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor'da ayrıca sezonun ilk yarısında 6 maça çıkan Enes Göksel ile ikişer maç oynayan Ömür Özcan ile Gökay Bayraktar'ın ikinci yarıda takım kadrosunda yer almayacağı açıklandı. Ünye 1957 Spor, altı futbolcunun takımdan ayrıldığını ise resmen açıklayarak futbolculara teşekkür etti.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ