Ligde ilk yarının son dört maçında mağlup olmayan ve ikinci yarıya da iyi başlayarak iki maçı kazanan Ünye 1957 Spor'da daha sonra herşey tersine dönmüştü. Ligde altı maçta beş galibiyet aldıktan sonra Bartınspor ve Niksar Belediyespor maçlarını kaybeden Ünye 1957 Spor'da kötü gidişatı bay haftası durdurdu. Ünye 1957 Spor'da geçen iki haftada takım puan alamazken Sunay Güneş gözetimindeki ekip bu süreçte bu hafta sonunda maç oynamadan galibiyet alacak.

Ünye 1957 Sporr-8

Bu sezonun ikinci teknik direktörü olan Sunay Güneş, Ünye 1957 Spor'daki kariyerine Çankırı Saray 18 Spor Kulübü maçı ile başlarken ilk dört maçında 10 puan toplamayı başarmıştı. Güneş'in ilk dört maçında iyi performansının ardından ibre tersine döndü ve takım iki maçta iki mağlubiyet aldı. Ligde 27 puanı olan ve bu sezon için liderlik umutlarını yitiren Ünye 1957 Spor, bu haftayı bay geçecek ve daha sonra Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri Spor ile karşı karşıya gelecek.

ünye 1957 sporrr-1

Ünye 1957 Spor'da bu sezon için 3.Lig'e çıkma hedefi matematiksel olarak devam ederken takımın sahada oynadığı futbol bu umutların yeşermesine engel oluyor. Ünye 1957 Spor bu sezon ligi Perşembespor'un üzerinde tamamlayarak önümüzdeki sezon da Ordu'yu Bölgesel Amatör Lig'de temsil etmek istiyor.

Editör: Samet Karadağ