2023-2024 sezonunun başında Ünye 1957 Spor'un Pazarspor'dan kadrosuna kattığı Muhammet Nişancı, sezonun ilk yarısında birçok maça ilk 11'de başlarken sezonun ikinci yarısında ise formadan uzak kalmıştı. Ünye 1957 Spor'un sezonun ikinci yarsında oynanan Perşembespor maçında 36.dakikada sakatlanan ve bu süreçte sezonun ikinci yarısında Niksar Belediyespor maçında da forma giyerek ikinci devrede formaya uzak kalan orta saha oyuncusu Muhammet Nişancı, sakatlığından dolayı sezonu kapatmıştı.

Ünye 1957 Spor'da sezonun ilk yarısının vazgeçilmezi olan ve ilk yarıda 9 maça çıkan Muhammet Nişancı, bu maçların 8'inde sahaya ilk 11'de çıkmıştı. Sezonun ikinci yarısında ilk haftada Ünye'de oynanan Perşembespor maçında 36.dakikada sakatlanarak kenara gelen ve sakatlığından dolayı sezonun ikinci yarısında bir kez de Niksar Belediyespor maçında süre alabilen,  Muhammet Nişancı yeni sezonu iple çekiyor. Nişancı'nın Bölgesel Amatör Lig'de hedefe oynayacak olan takımlardan teklif alacağı ve teklifleri değerlendirmeye alacağı öğrenildi.

Kariyerinde 2.Lig'de 17 maça çıkan ve bir anda geçen sezon Bölgesel Amatör Lig'de Ünye 1957 Spor forması giymeye başlayan Muhammet Nişancı, 11 maçta 702 dakika sahada kalmıştı.

Editör: Samet Karadağ