2023-2024 sezonunda Ünye 1957 Spor'a 12.haftada göreve başlayan Sunay Güneş, ilk maçında beraberlikle başlamış ve daha sonraki maçlarda galibiyetlerle sahadan ayrılan taraf olmuştu. Ünye 1957 Spor'da Sunay Güneş öncesinde oynanan iki maçta takım birisi hükmen olmak üzere iki galibiyet alırken Sunay Güneş gözetiminde de dört maçta üç galibiyet ve bir beraberlik almıştı. Ünye 1957 Spor, kendi sahasında oynadığı Bartınspor maçını kaybedince serisi bitti.

Sunay Güneş-1

Ligde altı maçtır kaybetmeyen ve dördü Sunay Güneş gözetimindeki müsabaka olan Ünye 1957 Spor'da Bartınspor maçı takımın uzun süredir aldığı ilk mağlubiyet oldu. Ligde son mağlubiyetini Ünye İlçe Stadyumu'nda Suluova Sebatspor karşısında alan Ünye 1957 Spor, bu maçın üzerinden geçen süreçteki ilk mağlubiyetini yine Ünye İlçe Stadyumu'nda Bartınspor maçında aldı. Ünye 1957 Spor, bu sezon oynadığı maçlarda beşinci kez gol atamadı.

Bu sezon ligde beşinci mağlubiyetini alan Ünye 1957 Spor, Alaçamspor ve Suluova Sebatspor maçlarından sonra Bartınspor'a da Ünye İlçe Stadyumu'nda kaybetti. Ünye 1957 Spor bu sezon şu ana kadar iç sahada çıktığı 8 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı.

Editör: Samet Karadağ