2023-2024 sezonunda mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig'de sezonun ilk yarısını formda tamamlayan ve ikinci yarı öncesinde hazırlıklarını sürdüren Ünye 1957 Spor'da ayrılıklar arka arkaya yaşanıyor. Sezonun ilk yarısının sona ermesiyle birlikte takımdan yapılan açıklamada  Özay Günay, Emre Şimşek, Ekrem Koçak, Ömür Özcan, Gökay Bayraktar ve Enes Göksel ile yolların ayrıldığı açıklanırken, Gökay Bayraktar ve Ömür Özcan yeni takımlarını buldu.

ünye 1957 sporr-6

Yılport Samsunspor altyapısında uzun süre forma giydikten sonra bu sezon başında Ünye 1957 Spor'a transfer olan 2004 doğumlu Gökay Bayraktar, Bölgesel Amatör Lig'de Ünye 1957 Spor forması ile sadece iki karşılaşmada forma giymişti. Gökay Bayraktar, devre arasında Ünye 1957 Spor ile yollarını ayırırken memleketi Samsun'a dönerek Samsun Süper Amatör Lig takımı Samsun Yolspor'a transfer oldu.

Ünye 1957 Spor'un yine sezon başında Yılport Samsunspor altyapısından transfer ettiği Ömür Özcan ise Yeşil-Beyazlı takımın formasını iki maçta giyerken takımdan ayrıldı ve Bölgesel Amatör Lig ekibi olan ve Ünye 1957 Spor ile aynı grupta yer alan Niksar Belediyespor ile anlaşmaya vardı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ