Ordu'yu uzun süredir Bölgesel Amatör Lig'de temsil eden Ünye 1957 Spor'da yeni sezon öncesinde hareketli saatler yaşanıyor. Ünye 1957 Spor son olarak 3.Lig'de 23 Elazığ Futbol Kulübü'nde görev alan Mustafa Atasoy'u takımın yeni direktörü olarak açıklarken iç ve dış transferde anlaşmaya varılan isimlerin açıklanmaya başladı. Ünye 1957 Spor'dan yeni sezon öncesinde ise kaleci hamlesi geldi.
 
1930 Bafraspor'da futbola başlayan 1996 doğumlu kaleci 2013 yılında burada profesyonel olmuştu. Daha sonra sırasıyla Boluspor, 12 Bingölspor, Acntürk Sigorta Van Spor Futbol Kulübü, Çatalcaspor ve Çarşambaspor'da profesyonel olarak forma giyen Kadir Kahvecioğlu, Aliağa Futbol A.Ş., Anadolu Üniversitesi ve son olarak Samsun Büyükşehir Belediyespor formaları giydi. 1996 doğumlu Kadir Kahvecioğlu'nun yeni sezonda Ünye 1957 Spor forması giyecek.

Geçen sezon Ünye 1957 Spor karşısında iki kez sahaya çıkan Kadir Kahvecioğlu, sezonu ise 21 maç oynayarak tamamlamış ve oynadığı maçlarda 14 gol yemişti. Lig sürecinde bir dönem gol yemeyen Kadir Kahvecioğlu, ligde sahaya çıktığı son altı maçta ise gol yiyerek sezonu tamamlamıştı.

Editör: Samet Karadağ