AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, teşkilatın sürekli ve özverili çalışmalarını övdü ve “Bu süreçte her bir arkadaşımızın emeği çok büyük. Bu kadro olduğu sürece, bu memleketin, bu partinin, bu ilçenin ve bu ilin sırtı yere gelmez. İnşallah bir 5 yıllık hizmet sürecini daha kazasız belasız tamamlarız” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “2019 yılında yine bir seçim sürecini şehrimize, partimize ve teşkilatımıza yakışan bir şekilde tamamlamıştık. Akabinde ise hep birlikte aynı azim ve gayreti göstererek hizmet bayrağını yeniden bir 5 yıl daha taşımak üzere milletimizden teslim aldık. Bu bayrağı hep birlikte 2019-2024 süreci içinde nasıl alnımızın akıyla taşıyarak ve hiçbir şaibeye karışmadan hizmetleri hemşerilerimize ulaştırdıysak, aynı şekilde hep birlikte bu mantık ve anlayış içerisinde yine çok güzel bir süreci şehrimize hizmetlerle taçlandırarak 2029 yılına ulaşmış oluruz.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan ziyarette yaptığı açıklamada, “Bu süreçte inanın her bir arkadaşımızın emeği çok büyük. Ben her birine huzurunuzda teşekkür etmek istiyorum. Bu kadro olduğu müddetçe, ne bu memleketin, ne bu partinin, ne bu ilçenin, ne de bu ilin sırtı yere gelmez. İnşallah kazasız belasız bir 5 yıllık hizmet sürecini daha tamamlarız, Allah mahcup etmesin diyorum” dedi.

Ak Parti Altınordu İlçe Başkanı Görevden Ayrıldı Ak Parti Altınordu İlçe Başkanı Görevden Ayrıldı

Editör: Atakan Öztürk