Ordulu olan ve Hırvatistan'ın Başkenti Zagreb'te Büyükelçi olarak görevi yaptığı süre zarfında özellikle Livakovic'in Fenerbahçe'ye transferinde büyük rol oynayan Ordulu Yavuz Selim Kıran, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı olarak yeni görevine başlamıştı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran zaman zaman Ordu'yu ziyaret ederken bu kez ise Ordu'yu Süper Lig'de temsil edecek olan Ünye Gücü Futbol Kulübü, Yavuz Selim Kıran'ı ziyaret etti.

Sezon başındaki yapılanması ve sponsorluk anlaşması ile birlikte hedefine emin adımlarla ilerleyerek şampiyon olan Ünye Gücü Futbol Kulübü'nde Başkan Deniz Evli ziyaretlerine devam ediyor. Ünye Gücü Futbol Kulübü'nde Başkan Deniz Benli ile birlikte Ordu ASKF Başkanı Metin Kır ve Ordu ASKF Başkan Yardımcısı Murat Ülgen,  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı olan Ordulu Yavuz Selim Kıran'ı ziyaret etti.

Ünye Gücü Futbol Kulübü'nün şampiyonluk kupası ile birlikte yapılan ziyarette Ünye Gücü Futbol Kulübü cephesinden yapılan açıklamada ''Misafirperverliğinden ötürü Sayın Bakanımıza Ünye Kadın Futbol Kulübü adına şükranlarımızı sunuyoruz.'' denildi.

Editör: Samet Karadağ