Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Şahin ile birlikte Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ) Genel Müdürü Yunus Emre Bilgi’yi ziyaret ederek doğal gaz sonrası yol çalışması yapılacak mahallelerde elektrik hatlarının yer altına alınmasıyla ilgili istişarede bulundu.

Hüseyin Tavlı, “Yaptığımız ziyarette Genel Müdür Yunus Emre Bilgi ile birlikte doğal gaz altyapı çalışması tamamlanan Bayramca ve İpekyolu Mahallelerimiz başta olmak üzere, yol çalışması yapacağımız mahallelerimizdeki elektrik hatlarının bir an önce yer altına alınmasıyla ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Yapılan ve yapılacak olan çalışmalara ilişkin istişareleri de yaptığımız ziyaretimizde Bilgi’ye misafirperverliğinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimizin şehirde daha huzurlu yaşamalarını, daha mutlu ve memnun oldukları bir kent yaşamını teneffüs etmeleri için gayret gösteriyoruz” dedi.

ünye elektrik 2

Tavlı, “Doğal gaz altyapı çalışması yapılan Bayramca ve İpekyolu Mahallelerimiz başta olmak üzere, yol çalışması yapacağımız mahallelerimizdeki elektrik hatlarının biran önce yer altına alınmasıyla ilgili yapılan ve yapılacak olan çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunduk. Yapılacak çalışmayla sorunu kalıcı olarak çözmüş, görüntü kirliğinin de önüne geçmiş olacağız” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Haber Merkezi

Ünye Belediyesi üretirken tasarruf ediyor Ünye Belediyesi üretirken tasarruf ediyor

Editör: Merve Tepecik