Ünye, manyetik kumsallarının yanı sıra, bu yıl üçüncüsü düzenlenen olan MAGNEFEST Gençlik ve Bahar Festivali ile de adından söz ettiriyor. Ünye Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen festival, 18 Mayıs Cumartesi günü, yaz sezonunun başlangıcını müjdeledi.

Festival 1Festival programı, DJ performansları, canlı konserler ve göz alıcı havai fişek gösterileri ile zenginleştirildi.

5 binden fazla kişinin katıldığı MAGNEFEST Gençlik ve Bahar Festivali’nde Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel sahne alan sanatçılara ve ekiplerine teşekkür ederek çiçek ve manyetik kumdan yapılmış kolyeler hediye etti.

F E S T İ V A L 2Ünye Belediye Başkanı Tavlı, festivalle ilgili olarak, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında bu yıl 3’ncüsü düzenlediğimiz, aynı zamanda kentimizin Dünya’da eşi benzeri az görülen manyetik kumsallarının da tanıtımına katkı sunması adına başlattığımız festivalimiz bu yıl da coşku içinde kutlandı. İlçemiz başta olmak üzere bölgemizin birçok yerinden kentimize gelen misafirlerimiz için unutulmaz bir akşam oldu” dedi.

Editör: Atakan Öztürk