Ordu'da Ramazan'ın simgesi haline gelen uzun yol şoförlerine iftariyelik dağıtımı bu sene de Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanmaya devam ediyor. Yardımlaşma ve dayanışma ayı olan Ramazan ile birlikte çeşitli çalışmalarla birçok vatandaşa dokunan Büyükşehir Belediyesi, 5 yıl önce başladığı uzun yol şoförlerine ve şehirlerarası seyahat eden vatandaşlara iftariyelik ikramı bu sene de sürdürüyor.

D F B D FOrdu Büyükşehir Belediyesinin yol üzerinde kurduğu iftariyelik stantlarında oruçlarını açan uzun yol şoförleri, aldıkları hizmetten dolayı emeği geçenlere teşekkür etti.

Şoförler, "Her Ramazan olduğu gibi bu Ramazan ayında da iftarımızı Ordu'da açıyoruz. Biz uzun yol şoförleri olarak yıllardır iftar saatimizi Ordu'ya göre ayarlıyoruz. Bu akşam da buradayız. Durduk, mola verdik. İftarımızı açacağız. Burada böyle güzel bir hizmet var, teşekkür ediyoruz. Yapanlardan emeği geçen herkesten Allah razı olsun." ifadelerini kullandı.

Ordu Büyükşehir Belediyesinin iftariyelik hizmeti Ramazan ayı boyunca şehrin giriş ve çıkışlarında uygulanmaya devam edecek.

Editör: Atakan Öztürk