Beraberinde İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Numan Öksüz, İl Emniyet Müdürü Atilla Aksoy ile birlikte ilk olarak Kumru İlçesine giden Vali Erol, buradaki programına Kaymakamlığı ziyaret ederek başladı.

Kaymakamlık binası önünde İlçe Kaymakamı İbrahim İşleyen, Belediye Başkanı Yusuf Yalçuva, İlçe Emniyet Amiri Hakan Ormancı, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Sefa Gürgün tarafından karşılanan Vali Muammer Erol, Kaymakamlık Makamına geçerek ilçenin genel durumu, ihtiyaçları ve ilçede yürütülen çalışmalar hakkında Kaymakam İbrahim İşleyen’den bilgi aldı. 

Kumru’ya başta eğitim ve sağlık  alanında olmak üzere diğer sektörlerde önemli kamu yatırımları yapıldığını, ilçenin önemli bir sorunu ve ihtiyacı olmadığını ifade eden Kaymakam İbrahim İşleyen, ziyaretlerinden dolayı Vali Muammer Erol’a teşekkür etti.

Kumru programı kapsamında, İlçe Jandarma Komutanlığı ile İlçe Emniyet Amirliğini de ziyaret eden Vali Muammer Erol, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Sefa Gürgün ve İlçe Emniyet Amiri Hakan Ormancı’dan ilçenin güvenlik ve asayiş durumu hakkında bilgi aldı. 

Korgan Kaymakamlığını Ziyaret Etti

Vali Muammer Erol, Kumru ilçe programının ardından Korgan İlçesine hareket etti.

Korgan Kaymakamlığını ziyaret ederek programına  başlayan Vali Muammer Erol, Kaymakamlık binası önünde İlçe Kaymakamı Emrullah Doğru, Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, İlçe Emniyet Amiri Nevzat Durmuş, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Muharrem Aytekin tarafından karşılandı.

Vali Erol, daha sonra Kaymakamlık Makamına geçerek, Kaymakam Emrullah Doğru ilçenin genel durumu, sorunları ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

Adliyeyi Ziyaret Etti 

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Korgan Adliyesini de ziyaret eden Vali Erol, Adliyede görev yapan Savcı ve Hakimlerle hasbihalde bulundu. Çalışmalarında kolaylıklar dileğinde bulundu. Haber merkezi

Vali Erol Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor Vali Erol Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Editör: Soner Özdemir