Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu ile birlikte Altınordu Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan Altınordu Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Ordu Valisi Muammer Erol, okulun eğitim-öğretim durumu hakkında okul müdürü Gökhan Kıran’dan bilgi aldı. Vali Erol sınıfları gezerek öğrencilerle söyleşide bulunduktan sonra öğrencilere başarılı bir dönem geçirmeleri temennisinde bulundu.

Vali Ziyaret Üç

Okulda görev yapan öğretmenlerle de bir araya gelen Vali Muammer Erol, “İl Milli Eğitim Müdürümüzle birlikte her hafta bir okulumuzu ziyaret ediyoruz. Bu hafta da Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizi ziyaret edelim istedik. Eski adıyla Sağlık Meslek Lisesi olan bu okulumuz, ülkemizin sağlık sektöründe ihtiyaç duyduğu sağlık personellerini yetiştiren okul. Nitelikli sağlık eğitimi için öğretmenlerimize büyük görev düşüyor. Biz, bu ziyaretlerimizde daha ziyade sizleri dinlemek istiyoruz. Varsa sorun, sıkıntı ve talepleriniz onları öğrenmek isteriz. Öğretmenlerimiz, bizler için çok kıymetlidir. Her birinize emeğiniz, gayretiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

“Bizlere Moral Ve Motivasyon Sağlıyor”

Vali Ziyaret Iki

Ziyaret dolayısıyla mutlu olduklarını belirtip Vali Erol’a teşekkür eden öğretmenler, “Bizlere değer vermeniz ve bizlerin sıkıntılarıyla yakından ilgilenmenizden dolayı çok mutlu olduk. Bu tür ziyaretler, bizlerin çalışma şevkini artırıyor. Bizlere moral ve motivasyon sağlıyor” şeklinde konuştular.

Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, “Bu okulumuz 733 öğrenci, 55 öğretmen ve 6 idareci ile eğitim-öğretim faaliyetini sürdürüyor. Sağlık alanında eleman yetiştiren bir okulumuz olduğu için de çok tercih edilen bir okul durumunda. Gayretli ve başarılı bir kadro var. Ben de sizlerin huzurunda kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Erol, Şehit, Gazi ve Engelli Ailelerini Ziyaret Etti Vali Erol, Şehit, Gazi ve Engelli Ailelerini Ziyaret Etti

Editör: Merve Tepecik