Valilik Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen iftar yemeğine AK Parti Ordu Milletvekilleri İbrahim Ufuk Kaynak ve Mustafa Hamarat, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uçak, Adalet Komisyonu Başkanı Dr. Mesut Bilen, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Baş, Ordu Vali Yardımcısı Burak Keser katıldı.

Vali Erol Iftar 2

İftar yemeğine ayrıca Altınordu Kaymakamı Erkan Karahan, Ordu İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Numan Öksüz, Ordu İl Emniyet Müdürü Atilla Aksoy, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Ordu Askerlik Şubesi Başkanı Personel Astsubay Kıdemli Başçavuş Gökhan Ayhan, Ordu İl Müftüsü Dr. İsmail Çiçek, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Tan, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ordu Şube Başkanı Nurettin Korkmaz, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ordu Şube Başkanı Selami Türkmen gibi isimlerin yanı sıra Polis Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği Başkanı Şenel Şahin, şehit aileleri ve gaziler de katıldı. 

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar yemeğinde Ordu Valisi Muammer Erol, iftar yemeğine katılan şehit aileleri ve gazilerle yakından ilgilenerek hal ve hatırlarını sordu.

Vali Erol Iftar 3

Program, iftar yemeğinin ardından İl Müftüsü Dr. İsmail Çiçek tarafından edilen duayla sona erdi.

Haber merkezi

Vali Erol'dan 18 Mart Mesajı Vali Erol'dan 18 Mart Mesajı

Editör: Merve Tepecik