Atv'nin yaz sezonunda ekrana gelecek olan, yapımcılığını AKN Film Akın Topuz'un üstlendiği yurtdışında izlenme rekorları kıran Forever More'un uyarlaması olan yeni dizisi 'Vermem Seni Ellere'nin çekimleri Ordu’da başladı.

Dizi Altınordu İlçesi’nde sete çıktı. Çekimler önümüzdeki hafta Çambaşı Yayalsı’nda devam edecek.

Güçlü oyuncu kadrosu ve ilgi çekici hikayesiyle yakında ekranlara damga vurmaya hazırlanan dizi; yaylaların özgür kızı Zeliş'le her türlü maceranın ve aksiyonun tutkunu Mehmet'in hikayesini anlatıyor. Ali Balcı'nın yönetmenliğini yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda; Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, ilayda Ildır, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum, Berk Artıran yer alıyor.

Ali Balcı’nın yönettiği dizinin kadrosuna son olarak Şeyme Peçe de katıldı.

Genç yıldız #UmutYörükoğlu‘nun görüntü yönetmenliğini yaptığı dizide Zeliş’in (Buse Meral) en yakın arkadaşı “Taflan” rolüne hayat veriyor. #IşılsuGünday’ın 2. yönetmenliğini yaptığı dizide köye gelen ve macera sporlarına olan düşkünlüğü nedeniyle bir felakete yol açan Mehmet’in Tarım Teknolojileri ve Aşçılık Bölümü mezunu olan Zeliş’le büyük aşkı eğlenceli bir dille ele alınacak.