"Yabani" dizisinin 22. bölümünün ikinci fragmanı yayınlandı! Başrollerinde Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani, Tayanç Ayaydın ve Şebnem Hassanisoughi gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı dizi, izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. NTC Medya yapımı, Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp'in yapımcılığını üstlendiği "Yabani"de bu hafta, Rüya ailesinden geriye kalanları korumak adına Yaman'ı bile karşısına alarak bir mücadeleye girişiyor.

Yabani Yeni Bölümde Neler Olacak?

Yaman, Eşref'i öldürenlerin Serhan ve Şebnem olduğuna emin adımlarla ilerler ve ikisini köşeye sıkıştırır. Bu bilginin anma töreninde herkes tarafından duyulması, Soysalanlar gündemine bomba gibi düşer ve en çok Rüya'yı etkiler. Yaman'ın annesinden şüphelenmesi, aralarında geri dönülmez bir yol açar. Neslihan için, senelerce en yakınında tuttuğu iki kişinin babasının cinayetinden şüpheli olarak Emniyet'e alınması yıkıcı bir durumdur. Kendine güvenli bir liman arayan Neslihan, Güven'in eşi Özge ile karşılaşır ve gerçeklerle yüzleşir.

Annesinin cinayet şüphelisi olarak tutuklanmasıyla sarsılan Rüya, babası Metin'den daha da acı bazı gerçekleri öğrenir. Şebnem ve Serhan, tüm suçu Metin'e yıkmaya çalışırken, Rüya ailesinden geriye kalanları korumak adına Yaman'ı bile karşısına alarak bir mücadeleye girer. Bu mücadelede, Yaman Rüya'dan vazgeçmeye kararlıdır, ne pahasına olursa olsun onu desteklemeye devam eder.

"Yabani" dizisinin her bölümü, izleyicileri yeni sırlar, entrikalar ve duygusal anlarla dolu bir yolculuğa çıkarıyor. Bu hafta yayınlanacak olan yeni bölüm, dizinin takipçileri için merakla beklenen bir başka bölüm olacak.

Halit Özgür Sarı Hakkında:

  • 1993 yılında İstanbul'da doğdu.
  • İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun oldu.
  • Oyunculuk eğitimleri aldı.
  • Diriliş: Ertuğrul dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı.
  • Hakan: Muhafız, Şampiyon, Kardeşlerim gibi dizilerde rol aldı.

Yabani Dizisinde Yaman Karakteri:

  • Yaman, dizinin ana karakteridir.
  • Zengin bir ailenin çocuğudur.
  • Zor bir çocukluk geçirmiştir.
  • Asi ve tutkulu bir karakterdir.
  • Eylül'e aşık olur.

Halit Özgür Sarı'nın Performansı:

Halit Özgür Sarı, Yaman karakterini başarıyla canlandırıyor. İzleyiciler tarafından da oyunculuğu beğeniliyor.

Dizinin Geleceği:

Halit Özgür Sarı'nın başrolünde oynadığı Yabani dizisinin reytingleri son zamanlarda yükselişte. Dizinin ne kadar süre daha devam edeceği belirsizliğini koruyor.

Editör: Samet Varol