"The Game Plan" projesinin sonucunda oluşturulan Türkiye Futbolu 2024-2028 Stratejik Planı'nın lansman toplantısı İstanbul'da yapıldı. Riva Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamp ve Eğitim Merkezi'nde yapılan lansman toplantısına Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İstanbul Valisi Davut Gül, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, TFF Onursal Başkanı Şenes Erzik, UEFA Stratejik Planlamadan Sorumlu Müdür Oleksandr Kucheriavyi, FIFA Üye Federasyonlar Birimi Avrupa Bölgesi Müdürü Gianni Manca, TFF Strateji Komitesi Başkanı, 1. Başkan Vekili, İcra Kurulu Üyesi, Stratejik Planlama, Yeni Proje Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Burkay, TFF Yönetim Kurulu Üyeleri, TFF eski başkanları, kulüp başkanları, futbol yöneticileri, teknik direktörler, millî futbolcular, dernek ve vakıf başkanları, MHK eski başkanları, rektörler, akademisyenler, sponsor temsilcileri ve medya mensupları katıldı.

Lansmana birçok antrenör katılım sağlarken geride kalan sezonda altyapı anlamında iyi işler yapan ve başarıları ile dikkat çeken tecrübeli antrenörler Yalçın Gürsoy ile Mahmut Nambaş bir araya geldi. Fatsa Belediyespor altyapı sorumlusu Yalçın Gürsoy ile Orduspor 1967 A.Ş. altyapı teknik sorumlusu Mahmut Nambaş, Türkiye Futbolu 2024-2028 Stratejik Planı'nın lansman toplantısında birlikte yer aldı. Yalçın Gürsoy yaptığı açıklamada ''Türkiye Futbol Federasyonu'nun Türk Futbolu 2024-2028 Stratejik plan raporu lansmanı programına ilimiz adına kıymetli Mahmut Nambaş hocam ile birlikte katılım sağladık. Önemli bilgiler edindik. İlimizde ve Ülkemizde faydalı olacak kazanımlar elde ettik. Teşekkürler Tff'' dedi.

TFF Strateji Komitesi Başkanı, 1. Başkan Vekili, İcra Kurulu Üyesi, Stratejik Planlama, Yeni Proje Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Burkay, Türkiye Futbolu 2024-2028 Stratejik Planı'nın sunumunu gerçekleştiren isimler oldu. Basına açık olarak düzenlenen lansman toplantısı, konuşmaların ve sunumun ardından gerçekleştirilen toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Editör: Samet Karadağ