Toki İlköğretim Okulu Eğitime Hazır

29 Mayıs 2014 Perşembe 16:57
Bu haber 79261 kez okundu

Yalova'da, Adnan Menderes Mahallesi'ndeki TOKİ konutlarına yapılan 24 derslikli ilköğretim okulu, 2014/2015 eğitim öğretim yılında açılıyor.Yalova'nın en büyük okullarından biri olan TOKİ İlköğretim Okulu tamamlanarak, önümüzdeki...

Toki İlköğretim Okulu Eğitime Hazır

Yalova'da, Adnan Menderes Mahallesi'ndeki TOKİ konutlarına yapılan 24 derslikli ilköğretim okulu, 2014/2015 eğitim öğretim yılında açılıyor.
Yalova'nın en büyük okullarından biri olan TOKİ İlköğretim Okulu tamamlanarak, önümüzdeki eğitim öğretim yılını beklemeye başladı. Okul, en çok TOKİ konutlarında ve Adnan Menderes Mahallesi'nde oturan vatandaşları sevindirdi. Bölgede bir okul olmadığı için öğrenciler gerek minibüs, gerekse servislerle çevre okullara gidiyordu. Okulun açılması ile birlikte öğrenciler artık evlerinden yürüyerek okula ulaşacak ve modern bir eğitim yuvasında eğitim görecek.
Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, "Adnan Menderes Mahallesi'nde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yapımı bitmek üzere olan 24 derslikli okul binası 2014-2015 eğitim-öğretim yılından itibaren ilkokul ve ortaokul olarak eğitim-öğretime açılacak" denildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x