Yargı yeni sezon Ilgaz öldü mü? Yargı dizisinin yeni sezon oyuncuları kimler? Geçen sezonun son bölümünde öldüğü görülen Savcı Ilgaz'ın son durumu merak konusu.

Yargı yeni sezon Ilgaz öldü mü?

"Yargı" dizisinin sezon finali olan 63. bölümü dün yayınlandı. Bu bölümde, Kaan Urgancıoğlu'nun canlandırdığı Ilgaz karakterinin cenaze töreni yapıldı. Ekrana gelen görüntülerde Ceylin, Ilgaz'ı teşhis ederken otopsi raporları hazırlandı. Ancak dizinin son bölümünün final sahnesinde Ceylin karakteri, Ilgaz'ı karşısında buldu. Bu gelişme sonrası Ilgaz karakterinin ölüp ölmediği merak edilen konulardan birisi oldu. Kaan Urgancıoğlu'nun Yargı dizisinden ayrıldığına ilişkin yapımcı ekiptan veya diziden resmi bir açıklama bulunmuyor. Yargı’da Ilgaz düğümü yeni sezonda ekrana gelecek bölümde açıklığa kavuşacak.

Yargı Dizisinin Yeni Sezon Oyuncuları ve Detayları

Ay Yapım'ın imzasını taşıyan ve oyuncu kadrosu ve hikayesiyle iki sezondur hem Türkiye'de hem de dünyanın birçok ülkesinde büyük ilgi gören ‘Yargı’ dizisi, 3. sezon fragmanıyla izleyicileri heyecanlandırdı. Fragmanda Ilgaz ve Ceylin arasında yaşanan duygusal çatışma, izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Ilgaz’ın Ceylin’e olan aşkını itiraf etmesi, Ceylin’in ise Ilgaz’ın yaptığı hataları affedememesi, aralarındaki gerilimi artırdı. Dizinin yeni sezonunda neler olacağı büyük bir merak konusu.

Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in yaptığı, senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz bulunuyor. Dizi, avukatlık mesleğinin zorlukları ve rekabeti üzerine kurulu bir hikaye anlatıyor. Yargı dizisinin ilk bölümü 19 Eylül 2021 tarihinde yayınlandı ve büyük beğeni topladı. Dizi, dram, aksiyon, psikolojik gerilim, polisiye ve suç türlerini harmanlayarak izleyicilere sürükleyici bir deneyim sunuyor. Dizi, Kanal D’de her Pazar akşamı saat 20:00’de ekranlara geliyor.

Yargı dizisinin son bölümü 7 Mayıs 2023 tarihinde yayınlandı ve sezon finali yaptı. Dizinin son bölümünde, Ilgaz’ın ölüm haberi Ceylin’i yıktı. Ceylin, hem sevdiği adamın acısını yaşarken hem de yapmadığı bir suçla mücadele etmek zorunda kaldı. Yargı dizisinin yeni sezonunda kadroya yeni isimler katıldı. Bu isimler arasında Elif Melda Yılmaz, Samet Kaan Kuyucu, Emir Özden, Merih Ermakastar, Muttalip Müjdeci ve Kenan Bal gibi isimler bulunuyor. Dizi, sezonun en çok izlenen yapımlarından biri olmuştur. Dizinin başrollerinde yer alan Ceylin ve Ilgaz karakterleri, izleyicilerin ilgisini çekiyor.

Kaan Urgancıoğlu Kimdir?

Kaan Urgancıoğlu, 8 Mayıs 1981'de Aydın'da doğdu. Baba tarafı İzmir, Tireli, anne tarafı Arap ve Arnavut kökenlidir. Ortaokulu İzmir Özel Türk Koleji'nde, liseyi ise Özel İzmir Amerikan Koleji'nde bitirdi. Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümü'nden mezun olmuş; Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü'nde yüksek lisans yapmış ve New York'taki Stella Adler Studio of Acting'de oyunculuk eğitimi almıştır.

yargi-yeni-sezon-oyunculari

Kaan Urgancıoğlu'nun Rol Aldığı Projeler

Kaan Urgancıoğlu, birçok dizi ve sinema projesinde yer almıştır. Bunlardan bazıları "Yargı" (Ilgaz), "Aşk 101" (Kemal), "Kara Sevda" (Emir), "Uzaklarda Arama" (sinema filmi) ve "Panzehir" (Mehmet Korkut) olarak sıralanabilir. Özellikle "Kara Sevda" dizisindeki Emir karakteriyle büyük bir çıkış yakalamıştır.