2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig 1.Grup Play-Off 3.Tur maçında Aliağa Futbol A.Ş. ile karşılaşacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde, daha önceki Play-Off maçlarında olduğu gibi bu müsabaka öncesinde de kulüp yönetimi tarafından biletler ücretsiz olarak taraftarlara dağıtılmaya başlandı. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün 2.Tur ilk maçı olan Ayvalıkgücü Belediyespor müsabakasında taraftar rekorunun kırıldığı Yeni Ordu Stadyumu'nda bu maçta da tribünlerin dolması beklenirken, Kulüp Başkanı Şükrü Bodur ise bilet bulamayan taraftarlar için önemli açıklama yaptı.

Şükrü Bodur-9

52 Orduspor Futbol Kulübü'nün son iç saha maçı olacak Aliağa Futbol A.Ş. mücadelesi öncesinde Altaş TV’nin Tam Saha programına konuk olan 52 Orduspor Kulübü Başkanı Şükrü Bodur “Çarşamba akşamı Yeni Ordu Stadyumuna gelen biletli veya biletsiz her taraftarımız maçı izleyecek. İçleri rahat olsun”dedi.r, “Çarşamba akşamı Yeni Ordu Stadyumuna gelen biletli veya biletsiz her taraftarımız maçı izleyecek. İçleri rahat olsun” dedi.

Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Aliağa Futbol A.Ş. maçının başlama saatine kısa bir süre kala stadyum kapılarının taraftarlara açılması bekleniyor.