2023-2024 sezonunda  TFF 3. Lig'in 17. hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler ve yardımcıları Dijital Atama Yöntemi ile belirlendi. Sezonun devre arasında bazı hakemler terfi alırken, sezonun ilk yarısında Bölgesel Amatör Lig maçlarında görev alan Niğde Bölgesi hakemi Turhan Beyke, Orduspor 1967 A.Ş. ile Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü arasında Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanacak olan karşılaşmaya atandı.

Turhan Beyke

Bu sezon şu ana kadar 5 karşılaşmada Bölgesel Amatör Lig'de ve 1 karşılaşmada Kadın Futbol Süper Ligi'nde orta hakem olarak görev alan Turhan Beyke, kariyerinde ilk kez 3.Lig'de orta hakem olarak düdük çalacak. Turhan Beyke'nin ilk 3.Lig karşılaşması Yeni Ordu Stadyumu'nda Orduspor 1967 A.Ş. ile Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü arasında 27 Ocak Cumartesi günü oynanacak. Turhan Beyke'nin bu maçtaki performansı ise merak ediliyor.

Orduspor 1967 A.Ş. ile Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü arasındaki maçta görev alacak olan Turhan Beyke'nin yardımcıları ise Abdullah Özcan, Ömer İnci ve Recep Afşin olarak açıklandı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ